O nas

Firma PENECO powstała z pasji do poszukiwania efektywniejszych rozwiązań w zakresie zarządzania mediami w przedsiębiorstwach

Misją naszej firmy jest poszukiwanie, projektowanie i wdrażanie działań, które przekładają się na korzystniejszy wynik ekonomiczny naszych Klientów z równoległym efektem proekologicznym.

By realizować misję, stale rozwijamy i poszerzamy wiedzę we współpracy z czołowymi europejskimi dostawcami rozwiązań technicznych i organizacyjnych związanych z zakresem naszej oferty. Niezależnie od powyższego, nasza kadra inżynierska stale podnosi swoje kwalifikacje, co pozwala budować pozycję ekspercką u obsługiwanych Klientów.

Doświadczenie, wiedza i zaangażowanie, pozwalają nam twierdzić, że każdy z naszych Partnerów rynkowych ma możliwość zredukować swoje koszty, w oparciu o proponowane przez nas rozwiązania.

Dużym atutem jest to, że uważnie wsłuchujemy się w oczekiwania rynku i aktywnie na nie reagujemy. Jednocześnie w ramach wdrażanych projektów, dobieramy do ich realizacji wiarygodnych i sprawdzonych partnerów – znamy znaczenie słowa ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

Jeśli zastanawiasz się nad sposobami ograniczania kosztów zużycia mediów w swojej firmie, urzędzie, mieście, gminie czy też innej organizacji, powiedz nam o tym. Nawet jeśli nie skorzystasz z naszej oferty, będziemy mogli podpowiedzieć jakie kierunki mogą być dla Ciebie korzystne. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź za pomocą poczty elektronicznej.


Z pełnym zaangażowaniem
Zarząd firmy PENECO Sp. z o.o.”
Zadzwoń
510 975 260