Systemy zarządzania mediami w przedsiębiorstwach – CloudIndustries


UPRASZCZANIE PROCESÓW - SPRAWNE ZARZĄDZANIE - LEPSZA EFEKTYWNOŚĆ
ROZWIĄZANIA PRZEMYSŁOWE

W przemyśle istnieje wiele różnych, często ze sobą nie powiązanych systemów monitorowania różnych urządzeń, parametrów i danych. My umożliwiamy połączeniu istniejących, częściowych rozwiązań w tym zakresie oraz tworzenie nowych, kompleksowych systemów.

Nasi projektanci i informatycy tworzą nowe rozwiązania, które mogą także współpracować z dotychczasowymi systemami i dzięki temu zarządzanie procesami staje się prostsze i bardziej transparentne w całym przedsiębiorstwie. Naszą przewagą jest elastyczność, innowacyjność i indywidualne podejście do konkretnego przypadku.

Naszym celem jest tworzenie długoterminowej współpracy z Klientami poprzez stałe rozwijanie i unowocześnianie rozwiązań, które wspólnie rozwijamy wraz z rozwojem naszego Klienta.

Nasza najmocniejszą stroną jest zdolność do adaptowania naszych rozwiązań do konkretnych przypadków i dopasowywanie ich do potrzeb użytkowników.

Zapraszamy do skontaktowania się z NAMI, wspólnie stworzymy platformę do monitorowania procesów w Państwa przedsiębiorstwie.

ZASADA DZIAŁANIA

W kluczowych z punktu widzenia zużycia mediów i surowców miejscach, instalujemy rejestratory danych (czujniki). Następnie łączmy je tak by zbierały określone dane w czasie rzeczywistym i przesyłamy je na nasze serwery.

W oparciu o zebrane dane tworzymy dla użytkownika pulpit informacyjny i za pomocą wizualizacji przetworzonych danych, pokazujemy je w określonej formie osobie odpowiedzialnej za monitorowane procesy. Jeśli istnieją w przedsiębiorstwie różne rejestratory danych możemy zintegrować je z Naszym systemem a Nasi projektanci opracują protokoły komunikacyjne.

Platforma CLOUDINDUSTRIES zwiększa efektywność i zyskowność przedsiębiorstwa.
Zadzwoń
510 975 260